Welcome, Guest. Please login or register.
May 24, 2019, 08:56:17 PM
Home Help Search Login Register
News: SMF - Just Installed!

+  Стефан д-р Димитър Чолаков
|-+  Основна категория
| |-+  Спортно ориентиране
| | |-+  КУРВАТА КМЕТ КАЛИН КАМЕНОВ, ОБАЧЕ НА МЕН ИЗ&#
« previous next »
Pages: [1] Print
Author Topic: КУРВАТА КМЕТ КАЛИН КАМЕНОВ, ОБАЧЕ НА МЕН ИЗ&#  (Read 402 times)
tcholi_boli
Administrator
Hero Member

View Profile Email
« on: March 01, 2018, 05:34:19 PM »

КУРВАТА КМЕТ КАЛИН КАМЕНОВ, ОБАЧЕ НА МЕН ИЗПРАЩА ИНСПЕКТОРАТ ДА МИ СВАЛЯТ ПЛАКАТИТЕ, КОПИЛЕТА БЕЗ ДА ИДВА НАРОДНАТА ПОЛИЦИЯ МЕ ПАЗИ ---------------------------------------

АЗ СЪДЯ КМЕТА, А КУРВАТА СЪДИЯ - ПРЕДСЕДАТЕЛ НА АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД РАЗГЛЕЖДА ДЕЛОТО МИ В СЕКРЕТНАТА СИ СТАЯ ЗА ЧАСТНО И ТАЙНО РАЗГЛЕЖДАНЕ НА СОБСТВЕНИЯ СИ СЪД --------------------------------------------

КУРВО, ТОВА НЕ Е СЪД , ДА СИ ЕБЕШ ПУТКАТА МАЙЧИНА ПРЕСТЪПНИЧЕСКА И ВСИЧКИ ДРУГИ ДЕТО ТИ ЗАЩИТАВАШ И ТЕ ЗАЩИТАВАТ ТЕБ ...................................................................

КУРВО, ЗНАЕШ ЛИ КАКВО ОЗНАЧАВА ЧЛЕН - ХУЙ 39 ОТ КОНСТИТУЦИЯТА -------------------------------------- ДА ГО ИЗЧЕТЕШ И АКО НЕ МОЖЕ ДА ТИ ВЛЕЗНЕ В МОЪКО ШАШАВИ , ДА ГО НАЛАПАШ УСТНО И ПИСМЕНО В ГЪЗА, ЧЕ ДА ДОСТИГНЕ ДО АТЛАЗЕНИЯ ПРЕШЛЯН И ТОГАВА В МОЗЪКО --------------------------------------------------------------------------

ОТ ЖИВОТО СЪЗЕРЦАНИЕ, КЪМ АБСТРАКНОТО МИСЛЕНЕ И ТОГАВА В МОЗЪКО - ПРАКТИКАТА ---------------------------------

ПЕРЕ-ФРАЗИРАЛ ЛЕНИН ---------------------------------------------------------

СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ВРАЦА

-
-
tcholi_boli
Administrator
Hero Member

View Profile Email
« Reply #1 on: March 01, 2018, 05:36:00 PM »

СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ-ШВЕЦИЯ-Враца-БЪЛГАРИЯ 01 Март 2018, 12:29 Чрез ПРЕСТЪПНИЯ - Административен Съд Враца Със СЪДИЯ Миглена Раденкова Председател на Административен Съд Враца ------------------------------------------------------

ДО ВЪРХОВНИЯ АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД - СОФИЯ --------------------------------------- КОПИЯ : Till European Parliament ------------------------------

Конституционен Съд на Република България------------------------------------
 Президента на Република България – Румен Радев------------------------
Министър Председател на Р. България-------------------------
ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БЪЛГАРСКИЯ ПАРЛАМЕНТ--------------------------
/DIKRMINERING/ Омбудсмана на Република България – Мая Манолова ---------------------------
До техни Превъзходителства Посланиците в София--------------------------
 До ИНСПЕКТОРАТА НА ВИСШИЯ СЪДЕБЕН СЪВЕТ-------------------------
До Българската Медиана общественост и Форуми --------------------
Български - ШВЕДСКИ парламентаристи от Брюксел-
-------------------- ---------------------------------------------------

ПРОТЕСТ – ЖАЛБА – ИСКАНЕ СРЕЩУ ПРЕСТЪПЕН АКТ НА ДЪРЖАВНОСТ ДА МИ СЕ ОТНЕМЕ ПРАВО НА СЪД ОТ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД ВРАЦА – САМОНАЗНАЧАВАЩ СЕ СЪДИЯ МИГЛЕНА РАДЕНКОВА И БЕЗПРАВНО РАЗГЛЕЖДАНЕ НА КАЗУСЪТ МИ В ЗАКРИТО СЪДЕБНИ ЗАСЕДАНИЯ СЛЕД СЪБРАНИЯ ВЕЩЕСТВЕН МАТЕРИАЛ ПО ДЕЛО 708 / 2017 В ЗАКРИТО СЪДЕБНО ЗАСЕДАНИЯ С И „РАЗПОРЕЖДАНЕ БЕЗ НОМЕРА ОТ 30.01.2018” И „ОПРЕДЕЛЕНИЕ № 83 / 12.02.2018, КОЕТО ОСПОРВАМ КАТО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ …
 ------------------------------
Стефан Димитров Чолаков, ул. Р. Княгиня № 20 А-12, 3000 Враца – БЪЛГАРИЯ -----------------------------------------

Граждани Върховно Административни Съдии – София, Представям на Вашето Внимание продължаващото престъпление на Председателят на Административен Съд Враца – Самоназначаващ се съдия Миглена Раденкова, която ми създава АДМИНИСТРАТИВНИ СПЪНКИ на първи етап и след възразяването ми до Вас – Върховния Административен Съд – София и връщането от вас ОПРЕДЕЛЕНИЕ № 1002 / 24.01.2018, същата съдия – председател на Административен Съд Враца извършва второ престъпление, което ще обясня в последователност с така събраните веществени доказателства. ------------------------------------------------------------

НА ПЪРВО ВРЕМЕ ЩЕ ЦИТИРАМ ВАШЕТО ОПРЕДЕЛЕНИЕ ВЪРХУ, КОЕТО ЩЕ СПОДЕЛЯ НЯКОЙ ФАКТИ ОТ ДЕЙСТВИЯ И БЕЗДЕЙСТВИЯ НА СЛУЖЕБНИ ОРГАНИ СВЪРЗАНИ С МОЯТ ИСК – КАЗУС ЗА ИЗВЪРШЕНИ НАРУШЕНИЯ ОТ СТРАНА НА ВРАЧАНСКИЯ КМЕТ КАЛИН КАМЕНОВ И НЕГОВИ СЛУЖИТЕЛИ ОТ ТАКА НАРЕЧЕНИЯ „ИНСКПЕКТОРАТ”, КАКТО И ДЕЙСТВИЯ НА РАЙОННОТО ПОЛИЦЕЙСКО УПРАВЛЕНИЕ, КОЙТО СА СЪЗДАЛИ СЪЩО НЕПРАВИЛЕН, „АКТ”, КОЙТО СЪПЪТСТВА ИЗДАДЕНИЯ „АКТ” ОТ ТАКА НАРЕЧЕНИЯ ИНСПЕКТОРАТ НА КМЕТА КАМЕНОВ.

----------------------------------------------------

Представям на вниманието Ви - ОПРЕДЕЛЕНИЕ № 1002 / 24.01.2018, -------------------------------------------------

Граждани Върховно Административни Съдии – София, Аз Ви благодаря, че сте анализирали правилно ИСКА, който съм Ви изпратил и сте разбрали съществените грешки на Съда във Враца. Това е практика така да се създават пречки срещу мой искове. Това, което не сте могли да разберете е създаващите се документи с неверно съдържание, за което ще обърна внимание, като регистрация на престъпленията във Врачанските съдилища, а в прокурорски преписки, който се създават. ПРЕДСТАВЯМ ПО КАЗУСЪТ ДОКУМЕНТАЦИЯ. ----------------------------------------------

Граждани Върховно Административни Съдии – София, Показания документ от кварталния отговорни на град Враца, Момчил Цеков, вече го срещам за втори път след лятото 2017, преди това има същото съдържание. Аз протестирал за глупостите дето е написал, защото Аз не кореспондирам на съседите, който ги няма, или на други от блока къде ще ходя, а съм написал, да не се използва на моята сестра съпругът и, по много показатели, защото „АЗ НЕ ЖЕЛАЯ ОФИЦЕР ЗА СВРЪЗКА ДА ДАВА ИНФОРМАЦИЯ“, нещо каквото Е-беше в комунизма, където съм изучаван от много паплач, за да ме вкарват в затвори и гонят от България. Написал съм му на този полицейски другар да не ползва телефонния номер на сестра ми ОТ ГЪРЦИЯ, за да контактува с мен. Това упражнение се направи на два пъти със следовател Петкова, КОГАТО СЕ ИСКАШЕ ОТ МЕН ПРИ ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ СА СЛЕДСТВЕНО ДЕЛО СРЕЩУ НАПАДЕНИЕ И НАД МЕН В СЕЛО ЧЕЛОПЕК ПО ВРЕМЕ НА ИЗБОРНА АГИТАЦИЯ И Т.Н. а и административните призовкари на Враца направиха това упражнени и съм ги отрязъл за тази юдейска свинщина в полза на ЦРУ, МОСАД, ДАНС, МАНС, СЕПО ... ДА ПОЛЗВАТ ТЕЛЕФОННИЯ НОМЕР НА СЕСТРА МИ ОТ ГЪРЦИЯ.
----------------------------------------------
Противно на написаното от 23 октомври 2017, Аз съм бил точно във Враца, след като почина моята майка Мария Чолакова и ГОСПОД ДА УБИЕ ВСИЧКИ, КОЙТО СА ТРЪГНАЛИ СРЕЩУ МЕН ДА ВЪРШАТ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ – ПРОКЛЯТИЕТО Е В ПАМЕТ НА МОЯТА МАЙКА, И ГИ ЗАКЛЕВАМ, ДА СТРАДАТ И СЕ МЪЧАТ, КАКТО АЗ СТРАДАМ И СЕ МЪЧА ... !------------------------------------------------

На 25 октомври 2017 лично съм се подписал пред „СВИДЕТЕЛ“ на призовка от Районен Съд Враца, където съм написал, че заминавам в Кралство Швеция по неотложна работа и ще се върна в „НАЧАЛОТО“ на месец декември 2017, защото съм декларирал за напускането си от Шведското кралство в март 2017, че заминавам на 30 октомври 2017 и съм регистриран на същата дата на летище София, когато съм се върнал в България. ПРЕДСТОЙ МИ ПРЕПИСКА С ПРЕСТЪПНИЦИТЕ ОТ РАЙОНЕН СЪД ВРАЦА ПО ВЪПРОСА.-------------------------------------------------- ИСКАМ ДОКУМЕНТ ОТ ГРАНИЧНИТЕ ВЛАСТИ НА ЛЕТИЩЕ СОФИЯ ДА СЕ ПРЕДСТАВИ В ОТКРИТО СЪДЕБНО ЗАСЕДАНИЕ НА В ПРЕСТЪПНО ПИСАНЕ НА ГЛУПОСТИ ОТ ПЛАТЕН СЪДИЯ ИЗТПЪЛНЯВАШ ПОРЪЧКИТЕ НА ПОЛИТИЧЕСКАТА ПОЛИЦИЯ НА БЪЛГАРИЯ И СРОДНИТЕ ИМ ПОЛИЦЕЙСКИ СЪЮЗНИЦИ ! -------------------------------- СРЕЩУ ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА ТРЯБВА ДА СЕ ОТГОВОРИ С ДОКУМЕНТИ, АКО СМЕ ПРАВИЛЕН СЪД! --------------- НА ВСИЧКИ СЪДЕБНИ ИНСТАНЦИИ ВЪВ ВРАЦА, ПРОКУРАТУРА И ДРУГИ СЪМ СЪОБЩИЛ ЗА ЗАВРЪЩАНЕ В НАЧАЛОТО НА ДЕКЕМВРИ 2017, ЧЕ ЩЕ СЕ ПРИБЕРА В БЪЛГАРИЯ И СЪМ ИЗПЪЛНИЛ ! ----------------------------- Ето, защо събраната информация от службите за нуждите на Административен Съд Враца е зло намерена и насочена срещу мен. Вие това трябва да го знаете и това ще се доказва В ОТКРИТ СЪДЕБЕН ПРОЦЕС, защото престъпничката МИГЛЕНА РАДЕНКОВА, Административен Председател на Съда във Враца, САМОНАЗНАЧАВАЩА СЕ, за да ми нанася болка и обида със спиране на съдебните ми дела ОТ ДЪЛГО ВРЕМЕ. Това нейно престъпление е бумеранга, който ще го върна сега върху тази престъпница и ще покажа мерзското и мислене – ГОСПОД ДА Я УБИЕ ! Аз вече съм разпитван по този повод и възражението по нейното разпореждане, което атакувам съм го представил в деня на внисането в Административен съд и в ДАНС, а Аз няма да коленича пред никого !-----------------------------------------------
„ОТ ЦАР ДО ПРЕЗИДЕНТ, ВСИЧКО ЩЕ СЕЧЕМ“–от поема на Стефан Д-р. Д Чолаков–1987
--------------------------------------------------
Граждани Върховно Административни Съдии – София, Практиката на Върховните съдилища, когато връщат на по-долна инстанция определенията си дават и конкретни пояснителни бележки. Мисълта ми е, че ВЪРНАТ ИСК ОТ ВЪРХОВНИТЕ СЪДИЛИЩЕ се разглежда от „нов съдебен състав“. В нашия случай, съдията Миглена Раденкова отново се явява на хоризонта и разиграва същия ВОДЕВИЛ, както в първия акт на престъпление – ДА НЕ НАПРАВИ ОТКРИТ ПРОЦЕС И ДА СЕ РАЗПИТАТ ВСИЧКИ ЛИЦА. Аз ще напомня на почитаемия Върховен Административен Съд, че съм осъдил ВРАЧАНСКИЯ ПРЕСТЪПЕН РАЙОНЕН СЪД, който на 1 ноември 2007 година постанови ПРЕСТЪПНО решение, което се анулира от Съда в Страсбург в 2014 година и Вие можете да проверите историята. ------------------------------------------- Аз съм осъдил един самозван офицер от РПУ- Враца в открит съдебен процес пред Административен Съд Враца за факт, че офицера си е привишил служебните задължения и други такива по време на подобна изява на плакати на същото това место, след като ми написа „престъпен и неточен обвинителен акт“. Делото се намира в архива на Административен Съд Враца и ще трябва да се извади като веществено доказателство, че РПУ-Враца трябва да съблюдава – ДОКУМЕНТА ИЗДАДЕН ОТ КМЕТА НА ВРАЦА В АПРИЛ 2008 ГОДИНА ИЗПРАТЕН ДО ТЯХ И НАС ВРАЧАНИТЕ, КОЙТО СМЕ ПОИСКАЛИ МЕСТО В ЦЕНТЪРА НА ВРАЦА В ПОДХОДЯЩИ ЧАСОВЕ ЗА СРЕЩА И ДЕМОНСТРАЦИИ МЕЖДУ 11 – 13 ЧАСА И ТАВА ПРАВО НИ Е ДАДЕНО. ПОКАЗАЛ СЪМ ТЕЗИ ДОКУМЕНТИ, КОЙТО СЕГА НЕ СЕ ИЗПЪЛНЯВАТ ОТ КМЕТ И РПУ- ВРАЦА. ЗАЩО ПРЕДИ МОЖЕШЕ ДА ПРАВИ ОТКРИТИ СЪДЕБНИ ПРОЦЕСИ, А СЕГА НЕ МОЖЕ? ТОВА ИНСТРУКЦИЯ ОТ БОЙКО БОРИСОВ ЛИ Е ИЛИ ОТ НЯКОЯ МАФИОТСКА СТРУКТУРА ОТ ВРАЧАНСКИТЕ ДЪРЖАВНИ ПРЕСТЪПНИЦИ? ТОВА Е НАИВЕН ВЪПРОС КЪМ ВСИЧКИ, КОЙТО ТРЯБВА ДА СПАЗВАТ КОНСТИТУЦИЯТА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ.------------------------------------- Сега ще представя един обществен скеч, който съм взел от Интернет, а вече неизпълнителя на Конституцията, бившия министър Даниел Митов, вече е подсъдим. Същото може да се случи и с кмета на Враца – Калин Каменов и за това му напомням, че не е застрахован от процес и затвор. Много държавници са влезли в затворите за престъпления срещу собствения си народ ! ---------------------------------------------------- Сега ще направя един каламбур на тази политическа карикатура, като поставя образа на Врачанския кмет Калин Каменов, който не изпълнява КОНСТИТУЦИЯТА, която е учил и се е заклел да изпълнява като кмет на Враца. Аз имам право, както се вижда от член 39 да ръчкам всяко едно човеко подобно животно включително и себе си да спазваме обществените норми залегнали в Конституцията, а който не желае да ги спазва може да му посочим пътя на врата на държавническата служба. Това е наше право! ------------------------------------- Граждани Върховно Административни Съдии – София, ПРИ ПЪРВОНАЧАЛНОТО РАЗГЛЕЖДАНЕ НА МОЯТ ИСК ОТ ДРУГАРКАТА ПРЕДСЕДАТЕЛ – СЪДИЯ МИГЛЕНА РАДЕНКОВА, ТЯ НЕ Е СЕ ЗАПОЗНАЛА СЪС СЪЩНОСТТА НА ИСКА И НЕ Е НАПРАВИЛА НИЩО ДА СЪБЕРЕ ВЕЩЕСТВЕНИТЕ ДОКАЗАТЕЛСТВА ПО МОЕТО ОБВИНЕНИЕ И ДА НИ ПРИЗОВЕ В ОТКРИТО СЪДЕБНО ЗАСЕДАНИЕ С ПРОТИВНИКОВАТА СТРАНА, ЗА ДА РЕШИМ ВЪПРОСА ПРЕД БЪЛГАРСКИЯ СЪД.---------------------------------------------- ДЕЙСТВИЯТА ОТ ТОВА ПРЕСТЪПНО ПОВЕДЕНИЕ НА СЪДИЯ РАДЕНКОВА, ПОКАЗВА, ЧЕ ТЯ ИЛИ НЕ РАЗБИРА МАТЕРИЯТА, КАТО СЕ ПРАВА НА ШАШАВА, КАКТО КАЗВАТ ВРАЧАНИТЕ ЗА ТАКИВА ПРЕСТЪПНИЦИ ИЛИ ВЪРШИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ПРОТИВ БЪЛГАРСКАТА ЗАКОННОСТ И КОНСТИТУЦИЯ, КОЯТО ВЕЧЕ Е НАСОЧЕНА ОБЩЕСТВЕН УДАР СРЕЩУ МЕН, КВАЛИФИЦИРАН В ДИСКРИМИНАЦИЯ, ПРИСТРАСТНОСТ И ПОЛИТИЧЕСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ ОТ ДЪРЖАВНИЧЕСКИТЕ МАЙМУНИ ПОСТАВЕНИ НА ПОСТОВЕ ДА СПАЗВАТ КОНСТИТУЦИЯТА НА БЪЛГАРИЯ.------------------------------------- По същество, Аз извърших своята политическа и гражданска демонстрация на 9 октомври 2017 година на общественото место определено за демонстрация. В деня демонстрирах, но след това получих една информация и напуснах местото, като оставих плакатите на определеното место. След като се завърнах, те бяха свалени, разкъсани от ИНСПЕКТОРАТА НА ЛИЧНАТА ГВАРДИЯ НА кмета врачански К. Каменов.-------------------------------- Его снимачен материал, който трябва да го приемете, след като КМЕТСТВОТО ПРЕДСТАВЯ снимков материал, но трябва да се доставят и други снимки и звуков материал от ОБЩИНСКАТА КОНФЕРЕНЦИЯ НА МЕСТНИЯ ПАРЛАМЕНТ от януари 2018 г. Ще обясня тази история за нуждите на Административния Съд. Ето първоначалните Плакати от 9 октомври 2017.---------------------------- АЗ ИМАМ ПРАВО ДА ПРАВЯ СРАВНЕНИЯ ЗА ЦЕНИТЕ НА ХРАНИТЕ В БЪЛГАРИЯ, ТОВА СЪМ ГО ПРАВИЛ В 1979 ГОДИНА И ЗА ПОДОБНИ СРАВНЕНИЯ СА МЕ СЪДИЛИ В 1981 ГОДИНА КАТО ФАШИСТ ПО ЧЛЕН 108 И 113. Сега ще ме съдите ли или ще ме преследвате ? След тази моя изява има много статии по въпросът за ПО-ВИСОКИ ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ разпространявани в чуждите вериги във България не само за врачанските чужди вериги !---------------------------------------- На следващия ден 10 октомври 2017 се разиграва мерзавщината на кметските ИНСПЕКТОРАТИ пристигнали с подсилена от чети човека гвардия на РПУ-Враца полиция и написаните „Актове“, който оспорвам по закон пред Административен Съд Враца – ето плакатите, който са пратени от врачанските заместник кметици много, много късно за втория престъпне „ЗАТВОРЕН ПРОЦЕС ПО НОЩЯ“, какъвто не може да се прави и е забранен по закон, а другарката председател МИГЛЕНА РАДЕНКОВА на Врачанския Административен Съд – право скрити процеси. Това не е инструктажа на Върховния Административен Съд.----------------
ПРОДЪЛЖАВА
tcholi_boli
Administrator
Hero Member

View Profile Email
« Reply #2 on: March 01, 2018, 05:38:53 PM »

ПРОДЪЛЖАВА
-
-
 ТОВА СА ЦВЕТНИ СНИМКИ ОТ ВРАЧАНСКОТО КМЕТСТВО ДО АДМИНИСТРАТВЕН СЪД ВРАЦА ПРЕДСТАВЕН С ДОКУМЕНТ НА ВТОРО ЧЕТЕНЕ ОТ ПРЕСТЪПНО ПРОВЕДЕНИЯ ПРОЦЕС ОТ СЪДИЯ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД ВРАЦА ДРУГАРКАТА МИГЛЕНА РАДЕНКОВА. ЕТО ДОКУМЕНТА ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ИНФОРМАЦИЯ ОТ ВРАЧАНСКОТО КМЕТСТВО. ЗА НУЖДИТЕ НА СЪДА ПРИ ОТКРИТОТО СЪДЕБНО ЗАСЕДАНИЕ, КОЕТО ЩЕ СЕ НАПРАВИ ОБЩЕСТВЕНО ЩЕ ПРЕДСТАВЯ ЦВЕТНИ ФОТОСИ И ДРУГИ ! --------------------------------------- Граждани Върховно Административни Съдии – София, Това се нарича „ТИЧАНЕ БОС ПРЕЗ ЛУКО“ да набавят документи за „закрития“ Съд-Е-бен процес, който ще разглежда престъпничката съдия Миглена Раденкова. Ако не харесвате „затворническата ирония“ ще трябва да спазвате ЗАКОНИТЕ И КОНСТИТУЦИЯТА на Република България за открит съдебен процес, за доказване истината около едно държавническо престъпление срещу Стефан д-р Д. Чолаков

---------------------------------------------------

Сега ще обясня „НАКАЗАТЕЛНО ПОСТАНОВЛЕНИЕ НА КМЕТО КАЛИН КАМЕНОВ“. АПИО – 746/25.10.2017. Цитирам врачанските мутри, който са доставили този документ със закъсняла дата на 02.02.2018 за нуждите или нужника на Административен Съд Враца, защото този документ не е представен на първо четене от ПЪРВИЯ ЗАТВОРНИЧЕСКИ ПРОЦЕС извършен от най-правовата председателка на Административен Съд Враца – самоназначилата се съдия МИГЛЕНА РАДЕНКОВА. Свините, казва народа трябва да се ръчкат да се движат по правия път и ето мен ме ръчкат без правно основание да ПЛАЩАМ ГЛОБИ, който трябва да протестирам в ОТКРИТО СЪДЕБНО ЗАСЕДАНИЕ, но престъпничката съдия не ми дава право, защото решава тя в „ЗАКРИТ ПОЛИТИЧЕСКИ ПРОЦЕС“ да бъда няказван от една престъпна мафия във Враца. ДРУГАРИ И ДРУГАРКИ, ДАМИ И ГОСПОДА И МАЛКИ ГОСПОЙЦИ, ТОВА УПРАЖЕНИЕ В ДЕМОКРАТИЧЕСКА БЪЛГАРИЯ ТРЯБВА ДА СЕ РАЗГЛЕДА ОБЩЕСТВЕНО. ЕТО ЗАЩО, НАСТОЯЩИЯ ПРОЦЕС Е ГРАБИТЕЛСКИ ОТ СТРАНА НА КМЕТО И СЪДИЯТА МИГЛЕНА РАДЕНКОВА, ЗА ДА МЕ ГРАБИ ПО КРИМИНАЛЕН НАЧИН ВИДНО ОТ КАРИКАТУРАТА НАПРАВЕНА НА БИВШИЯ МИНИСТЪР НА ВЪНШНИТЕ РАБОТИ ДАНИЕЛ МИТОВ. ЕТО, ЗАЩО СЪМ ПОСТАВИЛ ОБРАЗА НА ВРАЧАНСКИЯ КМЕТ КАЛИН КАМЕНОВ ДА СЕ ОГЛЕДА, ЗАЩОТО И ТОЙ Е БИВШ ЗАМ. МИНИСТЪР НА СПОРТА, ЗА КОЕТО МИНИСТЕРСТВО ТОЙ ДАЛИ ИМА ПОЗНАНИЕ КАКВО ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ ЗА РАЗВИТИЕ НА СПОРТА. КАДРИТЕ РЕШАВАТ ВСИЧКИ И НА ПРИЕМАНЕТО НА ВРАЧАНСКИЯ БЮДЖЕТ ЗА 2018 ГОДИНА АЗ ИЗЯВИХ ЖЕЛАНИЕ ДА ПОКАЖА ДУПКИТЕ НА ДРУГАРЯТ КМЕТ КАЛИН ВРАЧАНСКИ – КАМЕНОВ ПАРЗУЛНИЧЕС-СКИ - И ДА МУ ОБЯСНЯ, ЧЕ ИМА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ В РАЗВИТИЕТО НА ТУРИЗМА И ТРЯБВА ДА ДАВА ОБЯСНЕНИЯ И ЩЕ ГО ПРИНУДЯ ДА ОТГОВАРЯ ЗА ТОВА, ЗАЩОТО ОТДАВНА СЕ БОРЯ СЕРЩУ ТАЗИ МАФИЯ, КОЯТО УНИЩОЖИ ДРУЖЕСТВО „ВЕСЛЕЦ“ ВРАЦА, КОЕТО ОЩЕ НЕ Е ЛИКВИДИРАНО, А ПЕЧЕЛЯТ ОЩЕ, ЗА ДА СЕ ПРАВИ НА НЕГОВО МЕСТО ДРУГО ДРУЖЕСТВО И КАКВИ АКТИВИ ЩЕ ПОЛУЧИ И ТАКА НАТАТЪК.----------------------------------------

СВИНИТЕ ТРЯБВА ДА СЕ РЪЧКАТ В ПРАВИЯ ПЪТ, КАЗВА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД, И АЗ СЪМ СТАНАЛ СВИНЯР ОТ ИМЕТО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД ТЪРСЕЙКИ ПРАВО В БЪЛГАРСКИЯ СЪД. ДА МИ СЕ ОТНЕМА ТОВА ПРАВО, ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ. ПЪРВОТО ПРЕСТЪЛЕНИЕ БЕШЕ С ОТНЕМАНЕТО НА ПРАВОТО МИ ДА ДЕМОНСТРИРАМ, А НА ОБЩИНСКАТА КОНФЕРЕНЦИЯ НЕ МИ ДАДОХА ПРАВО ДА ВЗЕМА ОТНОШЕНИЕ ПО ФИНАНСОВИЯ ПЛАН – БЮДЖЕТА НА ВРАЧАНСКОТО КМЕТСТВО.
-------------------------------------------------------------

ЕТО ВИ ОБРАЗА НА ХВАЛИ-ПРЪЦКОВЕЦА, НА КОЙТО НИЕ ЩЕ МУ ОПРЕДЕЛЯМЕ НАГРАДАТА, ЗАЩОТО ТОЙ НЯМА ПРАВО САМО-ОЦЕНКА ЗА СЕБЕ СИ И ТОВА ГО ПОКАЗВАМ ОБЩЕСТВЕНО.------------------------------

Стига ми тая награда Posted on December 22, 2017 by Калин Каменов — 1 Comment ↓

В края на годината всеки обича да си прави равносметка. Даже е задължително да си направим равносметка. Поне веднъж годишно. Отчетът трябва да бъде публичен, докато равносметките са малко по-лична форма на самооценка. Ще споделя своето мнение за отминаващата година с вярата, че следващата ще бъде още по-добра. Винаги съм бил критичен – първо към себе си и после към хората около мен. Най-важното е да не повтаряме грешките си. Никой не е безгрешен. Но всяка грешка преди всичко е урок, който нямаме право да забравяме. Също толкова важно е отношението към това, което правим. Единственото по-лошо от това да не правиш нищо и да чакаш нещо да се случи е да работиш без желание. Без лична, вътрешна мотивация. Без любов. http://kalinkamenov.com/2017/12/ravnosmetka-2017/ ---------------------------------------- И не на последно място – да бъдеш скучен, без фантазия и мечти е пагубно. Без значение дали си кмет, бизнесмен, служител или си още ученик. Трябва да се целиш високо, да искаш повече и да не спираш да мечтаеш. Това е посланието ми както към хората в моя екип, така и към всички наши съграждани. Това се опитвахме да правим и да бъдем през изминалата година и ще продължаваме да се стараем през следващата. Доколко се справяме е субективно, но моята лична оценка, е че вървим в правилната посока. Има какво да се желае относно скоростта с която се движим. Не се лаская от награди, плакети, грамоти и други материални форми на признателност. Стига ми, когато чуя добра дума за свършената работа. Още повече ме радва градивната критика. Защото тя ни дава възможност да се поучим от грешките си и да си поставим още по-високи цели. Граждани Върховно Административни Съдии – София,---------------------------------------------- ДА СЕ ВЪРНЕМ НА НАКАЗАТЕЛНОТО ПОСТАНОВЛЕНИЕ НА КМЕТА, ЗАЩОТО Е ПОДПИСАНО ОТ НЕГО. Този престъпник не е присъствал на издаването на двата „АКТА“, който оспорвам срещу КМЕТСКИТЕ ИНСПЕКТОРИ ИЗПРАТЕНИ ОТ КМЕТА ДА ПИШАТ ГЛУПОСТИ В АКТА, както и на полицейския „АКТ“ ----------------- Аз изрично съм обяснил и е дописано, че аз не съм говорил срещу кмета, ТЕЗИ СТАНДАРТНИ ПИСАНИЯ С ОБВИНЕНИЯ, съм ги изконсумирал в първия престъпнически процес от новата демокрация на 1 ноември 2017, срещу който съм получил отговор : „СТЕФАН ЧОЛАКОВ ОСЪДИ БЪЛГАРИЯ В СТРАСБУРГ“-------------------------------------

Кмета Калин Каменов е лъжец и трябва да пристигне в ОТКРИТ СЪДЕБЕН ПРОЦЕС да се защитава с „НАКАЗАТЕЛНОТО СИ ПРОИЗВОДСТВО“ със закъснела дата, което е също престъпление, заедно с другите му престъпление. -------------------- СРАМНОТО Е, ЧЕ ТОЙ СЕ УЧИЛ НА ПРАВО, А КАКВО ПРАВО Е ИЗУЧИЛ СЕ ВИЖДА ОТ НЕГОВОТО ПРЕСТЪПНО ПОВЕДЕНИЕ, ДА СЪЗДАВА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ.--------------------------------- Призовавам Кмета Каменов да се яви в нов ОТКРИТ СЪДЕБЕН ПРОЦЕС и да се защити като обясни на какво основание е писал престъпните си слова, след като се е подписал. Това вече е политически процес срещу Стефан Д-р Д. Чолаков и ще му е много тръдно да бяга „Бос през луко“, както ми се подиграваха предните управляващи от „комунизма“, че съм бягал бос през луко на управляващите ! В ОНИЯ ГОДИНИ ТОЗИ КМЕТ СЕ Е РАЖДАЛ ! ------------------------------------------------------------------------------

В ТОВА НАКАЗАТЕЛНО ПОСТАНОВЛЕНИЕ ИМА ДОКУМЕНТ ЗА ВРЪЧВАНЕ И ИЗПЪЛНЕНИЕ, А ДРУГАРИТЕ ОТ ВРАЧАНСКОТО КМЕТСТВО НЕ СА МЕ ТЪРСИЛИ ДА МИ ГО ВРЪЧАТ ИЛИ ЩЕ ОБЯСНЯ СЛЕДВАЩОТО ИМ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, СЛЕД КАТО СЪМ СЕ ВЪРНАЛ НА 30 НОЕМВРИ 2017 ГОДИНА В БЪЛГАРИЯ – ВРАЦА. А ПРЕСТЪПНИЦИТЕ МИ ПРАВЯТ ПРОВОКАЦИЯ НА 02.02.2018 г.

-------------------------------------------

Граждани Върховно Административни Съдии – София, Аз се явих на 27 февруари 2018 на сесията на ОБЩИНСКИЯ ПАРЛАМЕНТ – ВРАЦА и пожелах да се изкажа по отношение на преследването, което ми се прави от Кмета Калин Каменов и неговата „революционна гвардия“ от Инспектората, който не събляюдават Законите, а изпълняват инструкциите на престъпника кмет, който ги учи да се конфронтират и да ме превръщат в „КРИМИНЕЛ“. ----------------- СЕГА ЩЕ МУ ХВЪРЛЯ КАМЪНИТЕ ОТ ПОЕМАТА „ГРАМАДА“ НА ИВАН ВАЗОВ В ДВОРА НА КМЕТСКАТА КАНЦЕЛАРИЯ, КЪДЕТО СЪЗДАВА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ВЪВ ВРАЦА. ---------------------------------------- На сесията обясних, а Те имат запис от три минути, който призовавам ВЪРХОВНИЯ АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД да прегледа в открито съдебно заседание, и да покани всички замесени в този КАЗУС на престъпление срещу мен и Българската КОНСТИТУЦИЯ или да върне отново за разглеждане НА ИСКА МИ във Врачански Административен Съд с нов СЪДИЯ, защото председателката на съда МИГЛЕНА РАДЕНКОВА е престъпница още от Районен Съд Враца, за която съм дал обяснения пред ДАНС, какви нарушения е направила срещу мен. ТОВА СЕ ДРУГИ ОБВИНЕНИЯ НА ГРАБЕЖИ СРЕЩУ МОЯТА ЛИЧНА СОБСТВЕНОСТ И АЗ НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА ДА СЕ БОРЯ СРЕЩУ ТАЗИ ПРЕСТЪПНА ВРАЧАНСКА МАФИЯ ОТ СЪД И ПРОКУРАТУРА, КЪДЕТО ПОДОЗИРАМ ПРОКУРОР КАМЕЛИЯ МЛАДЕНОВА – ТРИФОНОВА, ЧЕ Е ЕДИН ОТ ТЕЗИ ДВИГАТЕЛИ. АЗ ИМАМ ПРАВО ДА СЕ СЪМНЯВАМ В НЕЙНАТА НЕЧИСТОПЛЪТНОСТ ОЩЕ ОТ ВРЕМЕТО НА КОМУНИЗМА, КОГАТО СМЕ ОБЩУВАЛИ, А ТЯ Е ДАВАЛА ИНФОРМАЦИЯ ЗА МЕН ПРЕД ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ. СЕГА В НОВАТА ДЕМОКРАЦИЯ, ТЯ Е ОТНОВО ЗАЩИТЕН СЛУЖИТЕЛ ОТ ТЕЗИ 4000 ЧОВЕКА, НА КОЙТО НЕ СЕ ОТВОРИХА ДОСИЕТАТА, ЗА ДА ВИДИМ КАКВИ ДЕЙНОСТИ СА ВЪРШИЛИ, А ТЕ СА ТЕЗИ ЛИЦА, КОЙТО ЩЕ ИЗВЪРШВАТ ВСЯКАКВИ НАРЕЖДАНИЯ НА УПРАВНИЦИТЕ, ЗАЩОТО АКО НЕ ИЗВЪРШАТ ТОВА, КОЕТО СЕ НАРЕЖДА ЩЕ ИМ СЕ ОТВОРЯТ ДОСИЕТАТА ! АМЕРИКАНЦИТЕ ОБИЧАТ ПРЕДАТЕЛИТЕ И ДОНОСНИЦИТЕ ОТ МИНАЛОТО ! -------------------------------------------------

Аз съм грабен и искам отговори за връщането на наследството ми, а другарката МИГЛЕНА РАДЕНКОВА е изпратила ИСКА МИ, за разглеждане в Мездренския Районен Съд без правно основание въпреки връщането на делото от ВЪРХОВНИЯ СЪД за двете съдебни инстанции на Районен Съд Враца и Административен Съд Враца. Председателката Раденкова праща казусът ми на съдия Иван Вътков от Мездра, който разиграва ВРАЧАНСКИЯ ВОДЕВИЛ НА ЗАКРИТО СЪДЕБНО ЗАСЕДАНИЕ И МЕ ИНФОРМИРА ПО ЕЛЕКТРОННАТА ПОЩА. Аз съм му отговорил ОТ КРАЛСТВО ШВЕЦИЯ С ЕЛЕКТРОННА ПОЩА ПЕТ ВЪЗРАЖЕНИЯ по неговото решение в ЗАКРИТО СЪДЕБНО ЗАСЕДАНИЕ и делото не е пристигнало в ОКРЪЖЕН СЪД ВРАЦА ОТ 2014 ДО СЕГА 2018. Аз съм възразявал срещу другарката МИГЛЕНА РАДЕНКОВА , Председател на Районен Съд Враца, както и на Окръжния председател ДИЛКОВСКА и „ТЕЗИ ПРЕСТЪПНИЦИ“ ОЩЕ НЕ СА МИ РЕШИЛИ ВЪПРОСЪТ, ЗАЩОТО ТАМ Е ЗАМЕСЕНО ИМЕТО НА КАМЕЛИЯ МЛАДЕНОВА И ПРЕДНИЯ КВАРТАЛЕН НА МВР И НАЧАЛНИКА НА РПУ ВАСИЛ – ВАСКО ВАСИЛЕВ, КОЙТО СА НАПИСАЛИ ДОКУМЕНТ С НЕВЯРНО СЪДЪРЖАНИЕ – „ЧЕ НЯМА ИЗВЪРШЕНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ СРЕЩУ ИМОТИТЕ НИ“, което е предмета на доказване, защо има ДРУГИ СОБСТВЕНИЦИ, а Аз трябва да доказвам собствеността си пред „Държавен фонд земеделие“, който от своя страна трябва да покажат кой е другия собственик на имота ни, ЗА ДА НЕ ПЛАЩАТ РЕНТА НА МЕН СОБСТВЕНИКА Е ТО ДЪЛГИ ГОДИНИ ! РАЗБИРАТЕ ВИ ПРАВО И КЪДЕ ДА СИ РЕША ПРОБЛЕМИТЕ И ПРАВАТА, КОЙТО МИ СЪЗДАВАТЕ ? ------------------------------------------------ МОЖЕ БИ ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ С ШЕСТТЕ АПАРТАМЕНТА МОЖЕ ДА РЪКОВОДИ ЗЕМЕДЕЛИЕТО С ПОСТАВЕНИ ЛИЦА ВЪВ ВРАЧАНСКО, КАКЪВТО Е НИКОЛАЙ КОЦЕВ, КОЙТО СЕ ОБОГАТЯВА ОТ ПОЗЕМЛЕНАТА КОМИСИЯ С ИМОТИ ОКОЛО ПАРТИИНАТА РЕЗИДЕНЦИЯ, КОЯТО КУПИ БЕЗ ПАРИ. ТОЙ БЕШЕ ИЗВЪРШИЛ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ КАТО НАРОДЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ С ПОСТАВЕНИ ЛИЦА В НАСИЛИЕ НАД БИВШ ДИРЕКТОР НА АЕЦ „КОЗВЛОДУЙ“... ДЕЛОТО СЕ НЕЩО ПРИКРИ. ИНАЧЕ СИНА НА НИКОЛАЙ КОЦЕВ – НОВИЯ ЗЕМЕ-ВЛАДЕЛЕЦ МОЖЕ ДА Е СТАНАЛ СОБСТВЕНИК НА ИМОТА МИ И ОБРАБОТВАТ ИМОТА НИ БЕЗ ДА ДАВАТ РЕНТА И МНОГО ДРУГИ ВЪПРОСИ , КОЙТО НЕ СА РЕШЕНИ ОТ ВРАЧАНСКИТЕ СЪДИИ И ПРОКУРОРИ – ТОВА Е ДЪРЖАВНИЧЕСКО ПРЕСТЪЛЕНИЕ В ОСНОВАТА НА КОЕТО Е – ЛИЧНОСТНОТО – „КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСНИ“.

АЛО, ГЛАВНИЯ ПРОКУРОР, КАКВО МИСЛИШ ЗА МЕН? ----------------------------------------------- Ето, по този въпрос врачанския Кмет Калин Каменов е извършил също престъпление срещу моята лична собственост, като закриля началничката на Поземлена комисия Враца и ми дава престъпнически отговори – АЗ ЩЕ ДЕМОНСТРИРАМ СРЕЩУ ТЕЗИ ИЗРОДИ ОБЩЕСТВЕНО ЩОМ КАТО НЕ СЕ РЕШАВА ВЪПРОСИТЕ МИ ПРЕД БЪЛГАРСКИЯ СЪД СЕГА ОТНОВО В 2017. РАЙНОНИЯТ СЪД ИМА НОВ ВЛАДЕЛЕЦ ВАСИЛ ГАНОВ, КОЙТО ВЕЧЕ Е ИЗВЪРШИЛ СВОЕТО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ! НА ТАЗИ БАЗИ ПРЕСТЪПНИКА КАЛИН КАМЕНОВ ВОДИ КАМПАНИЯ СРЕЩУ МЕН, ЗА ДА НЕ ГО ОБЯСНЯВАМ КАКЪВ ДЕМОКРАТ Е С ПРАВНО ОБРАЗОВАНИЕ ПРЕД ОБЩЕСТВОТО НА ПЛОЩАДНАТА ДЕМОКРАЦИЯ.

--------------
ПРОДЪЛЖАВА

tcholi_boli
Administrator
Hero Member

View Profile Email
« Reply #3 on: March 01, 2018, 05:41:27 PM »

ПРОДЪЛЖАВА
-
-

Граждани Върховно Административни Съдии – София, На ОБЩИНСКАТА сесията на Врачанския парламент освен, че говорих Аз съм показал плакатите, с който съм вече демонстрирал и изкам от Кмета, който се скри, за да не ме слуша да бъда защитен от ПРЕСТЪПНИТЕ ИНСПЕКТОРАТИ като РПУ-Враца ме защитава. Председателят лично нареди да бъдат заснети плакатите ми и Аз съм ги заснел и ги представям сега пред Върховния Административен Съд – София, за да се види съдържанието им, с който ще демонстрирам. --------------------------------------------------- ТАЗИ СНИМКА Е ОТ СЕСИЯТА НА ОБЩИНСКИЯ ПАРЛАМЕНТ И СЕ ВИЖДА ЕДИН ОТ ПЛАТЕНИТЕ „ПРОТЕСТЕРИ“ ОТ ИНСПЕКТОРАТА, КОЙТО ЩЕ СЕ ВИДИ В АГИТКАТА СРЕЩУ МЕН, КОГАТО ПРИСТИГНАХА ДА МЕ ПРОВОКИРАТ, А ЕДИНИЯ ИЗРОД МИ СВАЛИ ПЛАКАТИТЕ – ЩЕ ГИ ПОКАЖА „ХУЙ-БАВЦИТЕ“ ПРОВОКАТОРИ НА КМЕТА, КАКВИ ГИ ВЪРШАТ СРЕЩУ МЕН. ТОЗИ КМЕТ НЯМА ДА МЕ СПРЕ ДА ИСКАМ ОБЯСНЕНИЯ ОТ НЕГО КАТО ДЛЪЖНОСТНО ЛИЦЕ, АЗ ЗАЩИТАВАМ ВРАЦА И БЪЛГАРИЯ. ТОВА Е МОЙ ДЪЛГ ПО НАСЛЕДСТВО НА ДЯДО МИ АДВОКАТА, ПРОКУРОР СЪДИЯ НИКОЛА БОНЧЕВ ЧОЛАКОВ.

------------------------------------------------------

ВИЖДАТЕ ЛИ ДАТАТА ДРАГИ ВЪРХОВНИ СЪДИИ, СЛЕД НЕЯ МЕ НАПАДНАХА КМЕТСКИТЕ ИНСПЕКТОРАТИ В ПРОВОКАЦИИ, А ЕДИН МИ СМЪКНА ПЛАКАТИТЕ. ТОВА КАКЪВ АКТ Е, ДРУГИТЕ ДА ПРАВЯТ ПОДКРЕПА И ДЕМОНСТРАЦИИ В БЪЛГАРИЯ , А МЕН ДА МЕ ПРОВОКИРАТ ДЪРЖАВНИ СЛУЖИТЕЛИ ? СЛЕД КАТО СЪМ ОБЯСНЯВАЛ НЕЩАТА ПРЕД СЕСИЯТА НА ОБЩИНСКИЯ ПАРЛАМЕНТ, КЪДЕТО КМЕТА КАЛИН КАМЕНОВ ОТСЪСТВАШЕ НА СЛЕД ОБЕДНОТО ЗАСЕДАНИЕ, А КОГАТО СЕ ПРИЕМАШЕ БЮДЖЕТА НА КМЕТСТВОТО, НА МЕН НЕ МИ ДАДОХА ДУМАТА, ЗАЩОТО МОЖЕ БИ ЩЯХ ДА МУ ЗАДАМ И ТОЗИ ВЪПРОС ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО МУ КОЕТО МИ Е ИЗПРАТИЛ С НАКАЗАТЕЛНО ПРОИЗВОДСТВО, МАКАР АЗ ДА НАУЧИХ ЗА НЕГО МНОГО ПО-КЪСНО .... --------------------------------------------------

СЪБИРАНИТЕ ДОКУМЕНТИ ЗА СЪДА СА ОТ 02.02.2018 ГОДИНА, КОГАТО СЕ ЗАПОЧВА ТИЧАНЕ ПО ЖАРАВАТА ДА СЕ СПАСЯВА ПРЕСТЪПНИЧКАТА СЪДИЯ МИГЛЕНА РАДЕНКОВА ! -------------------- СЕГА ЩЕ ПОКАЗВАМЕ В НОВИЯ СЪД ТЕЗИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ОТ ОРГАНИЗИРАН ХАРАКТЕР !
--------------------------------

КАК ЩЕ РЕШИМ ТЕЗИ ПРОБЛЕМИ ПО ЗАКОН И КОНСТИТУЦИЯ, С ЗАКРИТО ПАРТИИНО СЪБРАНИЕ НА ПРЕСТЪПНИЧКАТА СЪДИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛ МИГЛЕНА РАДЕНКОВА НА АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД ВРАЦА ИЛИ С ПРОВОКАТОРИ ВЕРОЯТНО БИЯЧИ ОТ КМЕТСТВОТО? --------------------- ЕТО ПРИЯТЕЛСКОТО СЪБЕСЕДВАНЕ НА КМЕТСКИТЕ ПРОТЕСТЕРИ СРЕЩУ МЕН, И КОГАТО ИМ ОБЯСНЯВАХ, МИНА ЕДИН ОФИЦЕР ОТ РПУ- ВРАЦА, С КОЙТО РАЗМЕНИХМЕ МИСЛИ, ЗА ДЕЙСТВИЯТА НА ИНСПЕКТОРАТА – ПРОВОКАТОРИ, ЗА КОЕТО ТОЙ СПОДЕЛИ, „ТИ НАЛИ ИМАШ ДОКУМЕНТ ЗА ТЕЗИ ИЗЯВИ ОТ ПРЕДНИЯ КМЕТ“---------------------------------------

КОЙ СА ТЕЗИ ЛИЦА НА СНИМКАТА? ТРЯБВА ДА СЕ ЛЕГИТИМИРАТ. ДАТАТА Е 02.02.2018 , А НА ТОЗИ ДЕН ВРАЧАНСКОТО КМЕТСТВО Е ИЗПРАТИЛО ДОКУМЕНТАЦИЯ ОТ СНИМКИ С КМЕТСКО „НАКАЗАТЕЛНО ПОСТАНОВЛЕНИЕ“, НА АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД ВРАЦА, А СА ЗАБРАВИЛИ ДА ИЗПРАТЯТ ДОКУМЕНТАЦИЯТА ОТ СЕСИЯТА ОТ ЯНУАРИ 2018 , КАКТО И ТАЗИ ПРЕСТЪПНА АКЦИЯ НА „ВРАЧАНСКИЯ ИНСПЕКТОРАТ“
-----------------------------------------
НАЛОЖИТЕЛНО Е ПРОКУРОРСКО РАЗСЛЕДВАНЕ ДА ДОКАЖАТ, ЧЕ ТЕ СА ПРАВИ, КАКТО И ДА СЕ ЯВЯВАТ В СЪДА ДА ОБЯСНЯТ ДЕЙСТВИЯТА СИ ПО НАПАДЕНИЕТО И ВАНДАЛЩИНАТА ВЪРХУ ПЛАКАТИТЕ МИ, КОЕТО Е НАРУШЕНИЕ НА БЪЛГАРСКАТА КОНСТИТУЦИЯ ЧЛ. 39, КОЙТО СЪМ ПОКАЗАЛ ВЪВ ФОТОСИТЕ ИЗПЪЛНЯВАЩИ СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ПО КОНСТИТУЦИЯ.
----------------------------------------------
Призовавам , Врачанското кметство да предостави тези фотоси, защото те не са ги представили в Документа, кото цитирах от 02.02.2018 за нуждите на престъпния съд воден от МИГЛЕНА РАДЕНКОВА. Вече може да се правят сравнения на физиономите е личността, която присъства на извършеното престъпление срещу мен от четирима ИНСПЕКТОРАТИ ИЗПРАТЕНИ ОТ КМЕТА КАЛИН КАМЕНОВ, за да извършат провокации срещу мен, който е бил и на ОБЩИНСКАТА СРЕЩА НА ВРАЧАНСКИЯ ПАРЛАМЕНТ. ----------------------------------------------------------

Аз им заявих, че трябва извикат полиция от Рейонното управление, за да направим протокол, а те отказаха и единия се нахвърли върху плакатите, който показвам и ги свали в очакване, че ще го пресеча. Аз съм заснел тази срамна история с показ на тези престъпници, който могат да бъдат само криминални престъпници наети от Кмета Калин Каменов, да го защитава по някакъв престъпнен начин, който показах. --------------------------------------------- На сесията на ОБЩИНСКИЯ ПАРЛАМЕНТ на 27 февруари 2018 съм взел думата за три минути и съм изказал възмущението си срещу действията на Врачанските кметски шашмаджии вършещи престъпления срещу моето законно право на демонстрация, където БСП, а и други личности и партии вече има становища по Въпросите на Истамбулската конференция и нейното решение. В евро – парламента има също изказване на български представител по въпроса показвано по телевизия „24 часа“. Аз част ли съм от българсото общество или ме преследвате и провокирате?
 ---------------------------------------------------

Граждани Върховно Административни Съдии – София, МОЛЯ ВИ, ДА ИЗВИКАТЕ ВСИЧКИ ДЕЙСТВАЩИ ЛИЦА ПРЕД ВАС ВЪВ ВЪРХОВНИЯ АДМИНИ-СТРАТИВЕН СЪД СЛЕД ПРОКУРОРСКО РАЗСЛЕДВАНЕ ЗА ИЗЯСНЯВАНЕ НА ЛИЧНОСТИТЕ, КОЙТО ИЗВЪРШИХА ВАНДАЛСКИЯ АКТ СРЕЩУ МОЕТО ПРАВО ПО КОНСТИТУЦИЯ ИЗПЪЛНЯВАЙКИ ЧУЖДИ НАРЕЖДАНИЯ. -------------------------------------------------

ИЛИ ВИЕ ТРЯБВА ВЪРНЕТЕ ДЕЛОТО ОТНОВО ЗА РАЗГЛЕЖДАНЕ В ОТКРИТО СЪДЕБНО ЗАСЕДАНИЕ С ПРИЗОВАВАНЕ НА ЛИЦАТА, КОЙТО ИЗВЪРШИХА ВАНДАЛИЗМА СРЕЩУ МЕН В ОТНЕМАНЕ НА МОЙ ГРАЖДАНСКИ ПРАВА И СВОБОДИ НА СВОБОДНА ИЗЯВА. ------------------------------------------- ТРЯБВА ДА СЕ ОСЪДИ ПРЕСТЪПНОТО НИ НЕКОМПЕТЕНТНО „НАКАЗАТЕЛНО ПОСТАНОВЛЕНИЕ - № АПИО – 746 / 25.10.2017, КОЕТО Е ИЗДАДЕНО СЪС ЗАДНА ДАТА РАЗСЪЖДАВАЙКИ ПО ДЕЙСТВИЯТА И БЕЗДЕЙСТВИЯТА НА АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД ВРАЦА, КЪДЕТО СА ПРИСТИГНАЛИ ДОКУМЕНТИ СЛЕД СЪДЕБНИ КОНСУЛТАЦИИ ПРИ ЗАКРИТИ ВРАТИ. ТОВА СА СЪЩО ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ИЗВЪРШЕНИ ОТ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД ВРАЦА – СЪДИЯ МИГЛЕНА РАДЕНКОВА. -------------------------------------------

ИСКАМ ДА БЪДЕ КОНСТРУИРАН НОВ СЪДЕБЕН СЪСТАВ ПРИ ОТКРИТО СЪДЕБНО ЗАСЕДАНИЕ ДА БЪДАТ РАЗПИТАНИ ВСИЧКИ ЛИЦА СВЪРЗАНИ С ТОЗИ ИСК. ---------------------------------------------- С

ЕГА ПРЕДСТАВЯМ ДОКУМЕНТ ЗА ЧЕТЕНЕ И МИСЛЕНЕ ОТ ПРЕДИ 10 ГОДИНИ, ОТ КОЙТО Е ВИДНО, ЧЕ КМЕТА НА ВРАЦА РАЗРЕШАВА ДА СЕ СЪБИРАТ ВРАЧАНИ НА ПЛОЩАДНА ДИСКУСИЯ, КАКТО СЕ Е ВЪРШЕЛО В ДРЕВНА „ЕЛАДА“ – ГРЪЦКАТА ДЕМОКРАЦИЯ, ЗА КОЯТО СЕ УЧИ ПО ПРАВО – ЧЕТЕТЕ И СЕ УЧЕТЕ НА ДЕМОКРАЦИЯ, ЗА ДА ЗАЩИТАВАТЕ КОНСТИТУЦИЯТА ! -------------------------------------------------------

ТОЗИ ДОКУМЕНТ Е ИЗДАДЕН НА ЕДИН ОТ ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ ПОСЕТИЛИ КМЕТА НА ВРАЦА И ИЗИСКАЛИ ОТ НЕГО ПРАВО НА СВОБОДНА ИЗЯВА В ДИСКУСИЯ И ИЗРАЗЕНИ МИРНИ ПРОТЕСТИ В ЦЕНТЪРА НА ВРАЦА, КЪДЕТО НЯМА ДВИЖЕНИЕ НА МОТОРНИ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА, КАТО ЗА ЦЕЛТА БЕШЕ ПОСТАВЕНА И ПОДИУМ НА ПЛОЩАДКА, КОЯТО СЕГА Е ИЗВЗЕТА ОТ КМЕТА КАЛИН КАМЕНОВ, ЗА ДА ПОСТАВИ ДВЕ БАРАКИ ЗА РАЗПРОДАЖБА НА ХРАНИТЛЕНИ СТОКИ...
------------------------------------------------------
ТЕЗИ НЕЩА ТРЯБВА ДА СЕ НАПОМНЯТ НА НОВО-ВЛАСТВАЩИТЕ, ЧЕ ТЕ СА ВРЕМЕНО УПРАВНИЦИ, НО ТЕ ТРЯБВА ДА СЕ НАУЧАТ ДА СПАЗВАТ ЗАКОНИТЕ И ДА ЗНАЯТ, ЧЕ ВРЕМЕТО И ЛЕТОБРОЕНЕТО НЕ ЗАПОЧВА ОТ ТЯХ, КАКТО БЕНИТО ДУЧЕ МУСУЛИНИ БЕШЕ НАПИСАЛ НА КАЛЕНДАРА В ИСТОРИЯТА НА ИТАЛИЯ, „ДЕН ПЪРВИ“ ОТ НЕГОВОТО ИДВАНЕ НА ВЛАСТ. ------------- Ще разпространя документа обществено с е-поща, за да се знае за какво се бор-я-ИМ! -----------------------------------

Стефанъ Д-ръ Димитъръ Чолаковъ 28.02.2018 - Враца 0 Отговори

Прочети повече в Blitz.bg:

https://www.blitz.bg/obshtestvo/regioni/taka-vv-vratsa-se-rezervira-parkomyasto-snimki_news582833.html
tcholi_boli
Administrator
Hero Member

View Profile Email
« Reply #4 on: March 01, 2018, 10:34:18 PM »

СМЪРТ НА ЮДЕЙСКИТЕ УБИИЦИ НА БЪЛГАРИЯ И БЪЛГАРСКИЯ НАРОД. ---------------------------------------------------- 3 МИЛИОНА СТРАДАТ ОТ ТАЗИ ЧЕХ-СКА ФИРМА - --------------------------------------  ЦАРО - ЛЪЖЕЦА ОТ МАДРИД Я ПРОДАДЕ И ОГРАБИХА БЪЛГАРИЯ И МНОГО ТАКИВА ОГРАБИХА БЪЛГАРИЯ ----------------------------------------- САМО СМЪРТТА МОЖЕ ДА ГИ ОНЕВИНИ ! -----------------------------------------------

Прочетете тази статия, тя е интересна !
---------------------------------------
http://www.mediapool.bg/pravitelstvoto-iska-kontrolen-dyal-v-chez-varbakova-skloni-news276169.html
-------------------------------------
ОТ НЕЯ МОЖЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕ, ЧЕ МРЪСНИЦАТА ОТ ЧЕЗ СЕ СЪГЛАСЯВА С ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ И ПРАВИ ОТСТЪПКИ ------------------------------ ЧОВЕК КОЙТО Е СОБСТВЕНИК НЕ СЕ СЪГЛАСЯВА, АКО НЕ Е БУШОН ----------------------------------- ТАКИВА ТРЯБВА ДА СЕ СТРЕЛЯТ -------------------------------- СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ
Pages: [1] Print 
« previous next »
Jump to:  

Login with username, password and session length