Welcome, Guest. Please login or register.
November 21, 2017, 04:02:22 PM
Home Help Search Login Register
News: SMF - Just Installed!

+  Стефан д-р Димитър Чолаков
|-+  Основна категория
| |-+  Спорт
| | |-+  ПОДКРЕПЯМ НАПИСАНОТО ОТ ВЕРОЯТНО КОЛЕГАТ
« previous next »
Pages: [1] Print
Author Topic: ПОДКРЕПЯМ НАПИСАНОТО ОТ ВЕРОЯТНО КОЛЕГАТ  (Read 426 times)
tcholi_boli
Administrator
Hero Member

View Profile Email
« on: November 19, 2016, 10:51:09 AM »

ПОДКРЕПЯМ НАПИСАНОТО ОТ ВЕРОЯТНО КОЛЕГАТА ФИЗКУЛТУРНИК ---------------------- http://www.blitz.bg/layfstayl/za-damite/vizhte-kak-izglezhda-zhensko-tyalo-s-0-maznini-snimkivideo-18_news464455.html ---------------. Stefan Toshkov Velingrad
Абе олигофрени от Близ . Как 0 % бе ми нали тая треа е умрела . Мамето ви просто списваческо...
-------------------------------------------- ТАКАВА "0" % ТЯЛО БЕЗ МАЗНИНИ НЯМА ДО КОЛКОТО СИ СПОМНЯМ ОТ ФИЗИОЛОГИЯ И ТОВА ПОКАЗАНО МЕРЕНЕ НЕ Е "0".................................... ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО ДРУГИТЕ СНИМКИ НА СПОРТНАТА ДАМА Е ВЪЗХИТИТЕЛНО , НО ВАЖНОТО Е ЗДРАВОСЛОВНО. ПОДЪРЖА СЕ ЖЕНАТА, А КОЙТО НЕ Я ХАРЕСВА ДА НЕ Я ГЛЕДА, ЗАЩОТО АКО ГО НАГРАБИ ЩЕ МУ СТРОШИ МЕРАКО И ТАШАЦИТЕ.......................... ТИЯ ЖЕНИ СА СИЛНИ И ПОЛОВИ, А АКО НЯКОЙ НЕ ГИ РАЗБИРА И ПИШЕ ГЛУПОСТИ НЕКА ОПИТА ..................... ЦИТИРАМ .................................

Грозно 19 Ноември 2016, 10:12

Грозно, ама много грозно !
---------------------------------- ГЛУПЧОВЕЦ, НЯМА ГРОЗНА ЖЕНА, ИМА "НА МЕН НЕ МИ ХАРЕСВА ИЛИ ДОПАДА И ТОГАВА ДА СЕ ХВАНЕШ ЗА КЛИМИЯТА И ДА СЕ "САМО-ЗАТОДОЛЯВАШ - САМ-ЗАДОВОЛЯВАШ, АКО МОЖЕ ДА СИ ГО ПОДВРЕШ, А КАТО СИ ГО ПОД-ВРЕШ, НЕ ГО ВДИГАШ - САМОЛЕТО И ЩЕ ТРЯБВА НЯКОЙ МЛАД С ТРУДОВАШКИ ХУЙ НА РАМО ДА ТИ ГО НАБИЕ ЗАД-НЕШКИМ, ЧЕ ДА ТИ ИЗ-ЛЕЗЕ  ЕЗИКО ОТ УСТАТА...................... С ДОБРИ ЧУВСТВА ОТ ЧОЛИ БОЛИ ГО УЙЬО ...................................ОТ ОБУЧИТЕЛНИЯ УРОК ПО "ФИЗИЧЕСКА КУЛТУРА И СПОРТ",  ГОВОРИТЕЛ НА НЕГОВО БЛАЖЕНСТВО - СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ВРАЦА
Pages: [1] Print 
« previous next »
Jump to:  

Login with username, password and session length