Welcome, Guest. Please login or register.
November 21, 2017, 04:01:49 PM
Home Help Search Login Register
News: SMF - Just Installed!

+  Стефан д-р Димитър Чолаков
|-+  Основна категория
| |-+  Карикатури
| | |-+  ПРОДЪЛЖЕНИЕ -
« previous next »
Pages: [1] Print
Author Topic: ПРОДЪЛЖЕНИЕ -  (Read 398 times)
tcholi_boli
Administrator
Hero Member

View Profile Email
« on: November 19, 2016, 09:55:28 AM »

ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ИНТЕРВЮТО С ПРИНЦ ДАНИЕЛ
-

http://www.aftonbladet.se/nyheter/article23942923.ab

Колко важно е наистина символична стойност?

- Имам чувството, че интервюто е по-малко за здравето (смее се). Но можете да получите окончателен отговор на този вид проблем. Мисля, че е важно - не на последно място в днешното общество - с положителни обединяващи сили, които обединяват хора. Там, където хората могат да се чувстват чувство за общност и нещо, което е там. Нещо, което е дългосрочна. Когато ние вървят в един път на здравето програма, която сега ние го правим с всеотдайност. Мисля, че имаме нужда от повече дългосрочно мислене в обществото.

Какво мислите вие ​​конкретно ще се постигне с вашите здравни инициативи?

- Мисля, и надеждата, че можем да се включат и да играят важна роля. Но аз не вярвам, че това е само ние, които го направят, но ние сме обединяваща сила, която води много да се мисли за тези въпроси. И ние трябва да се осмелят да вярваме, че можем да постигнем равенство в здравеопазването. Тогава може би това е така, сега, с много хора, които идват в Швеция и е много трудно, то ще се влоши, преди да стане по-добре. Но аз наистина се надявам да стигнем до промяна.

Как планирате по време на екрана за вашите деца?

- Той беше хладно през лятото. То не беше, че на децата поглед наляво на екрана, но задницата ляво на дивана. Ние бяхме от лов контрол. Pokemon Go. Аз наистина исках да се разбере и да се изпробва феномена. Това е невероятно интересно как понякога критикува феномен - които да играят - децата дойдоха да се движат. Приветствам техническо развитие, което се случва и аз мисля, децата могат да спечелят много от игра. И ние имаме игри индустрия в Швеция, ние трябва да се гордеем. Но е важно да има баланс. Децата трябва да се движат най-малко 60 минути на ден. И ако ние родителите излизат с нашите деца, те ще се движат.

Трябва да ви се хареса.

- Да, аз бях много щастлив. Аз не съм виждал никакви статистически данни за него. Но това със сигурност беше десетки хиляди деца и млади хора, които излязоха. И те се срещнаха други на Pok?mon фитнес зала.

Кои Pok?mon фитнес зала е най-близо до замъка?

- Мисля, че беше леко покрай акостиране над тук.

Можем ли да намерим нови начини да се придвижват с помощта на технологиите?

- Абсолютно. Както, за да следите на техните стъпки в телефона.

Колко стъпки и да отидете всеки ден?

- Днес съм добре е 2000 може би.

Каква е целта?

- 10,000.

И това ви достига всеки ден?

- Не, не.

Какво фиаско.

- Да, това е супер фиаско. Но наистина това е просто нещо. Малките неща, които не струват много по отношение на време, енергия и пари, може да направи голяма разлика. Мисля, че философията трябва да бъде, за да добавите положителни навици, вместо да се фокусира върху отрицателен. Като разходка, пият вода вместо сода.

Имате ли някаква фитнес зала тук в Хага?

- Имам някои обучение джаджи.

Дали Виктория в по-добра форма, отколкото сте?

- Да, разбира се.

Това е доста необичайно, че ви даде интервюта тук.

- Да, но сега ние почувствахме, че е време за това.

Защо?

- Защото това е важно да се предадат, че ние трябва да се движат повече. Седейки все по-малко и да яде по-добре. Това е най-простият отговор на сложен въпрос.
-

Pages: [1] Print 
« previous next »
Jump to:  

Login with username, password and session length